Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Naše firma vznikla na území České republiky 13. září 2013. Specializuje na výrobu sportovního oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby jsme schopni vyprodukovat výrobky vysoké kvality. Pohybujeme se na celosvětovém trhu. Naší specializací je především zakázková výroba originálních kolekcí dresů pro všechny sporty, módního a pracovního oblečení. Každá zakázka je originál přesně odpovídající požadavkům zákazníka. Nabízíme sportovní produkty nejsou jen pro pasivní ale i aktivní sportovce či profesionály, od nejmladších po nejstarší. Naše pracovní oblečení není jen běžně dostupným pracovním oděvem, ale je určeno k tomu, aby plnilo nejen svou funkci, ale i reprezentovalo. U těchto výrobků vždy volíme produkty a materiály podle individuálních potřeb zákazníka, které se podle druhu podnikáni velmi liší.

Všechny produkty vyrábíme v České republice, máme tedy plnou kontrolu nad celým procesem výroby a ručíme za kvalitu každého výrobku. I proto si naše výrobky oblíbili zákazníci nejen v tuzemsku ale i ve světě.

Jdeme s dobou. Neustále sledujeme nové trendy a možnosti jak zpracovávat a vyrábět produkty k nejvyšší spokojenosti zákazníků. Hledáme nové způsoby a technologie jak více zkvalitnit naše služby. Vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům a přáním Všech zákazníků.

Cusspo