Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Jak nejlépe určit správnou barvu

Pro určení barvy existují různé způsoby. První je určení barvy dle reálného (ne z obrazovky počítače) vzorníku pantone solid coated. Druhou možností je určení barvy dle našeho látkového vzorníku (barevnice) kterou Vám můžeme zapůjčit, popřípadě za poplatek 150Kč + poštovné prodat. Jako třetí možnost nám můžete dodat kousek látky, tričko či nějaký předmět, nálepku atd., dle kterého budeme schopni vybrat správný odstín barvy u nás. Barvu nikdy neurčujte podle zobrazení na monitoru, jelikož každý monitor má jiné nastavení a konečné barvy se mohou ve výsledku velmi lišit.

Jaké jsou dodací lhůty?

Běžná dodací lhůta se pohybuje mezi 3-4 týdny v závislosti na aktuálním objemu a velikosti objednávek. V nejvytíženějších měsících se mohou dodací lhůty prodloužit na 4-6 týdnů. Lze domluvit i dodací termín kratší, než je běžná dodací lhůta. Zkrácení dodací lhůty je třeba si domluvit předem. Samozřejmě se zboží snažíme vždy dodat v co nejkratším možném termínu.

Je možné použít vlastní střih?

Jsme schopni vyrobit i výrobky, dle vašeho střihu. Je ale nutné nás kontaktovat, ujasnit si o co máte zájem a na základě našich možností se můžeme domluvit na dalším postupu

Jaké minimální množství můžu objednat?

Vyrobíme cokoli již od jednoho kusu. Jen je třeba počítat s tím, že se adekvátně vyšším nákladům na výrobu zvýší i cena takového výrobku.

Jak vybrat správnou velikost?

U každého produktu je na našich stránkách uvedena velikostní tabulka. Pokud si přesto nejste jisti velikostí, je možné si u nás objednat velikostní sadu produktů, které vám na 14 dní zapůjčíme a můžete si velikosti osobně vyzkoušet. U zakázek menších než 20 kusů vám bude účtováno dopravné k vám. Dopravu zpět hradíte sami.

Navýší se cena pokud použiji více log, čísel, jmen?

Použití více log cenu nijak nenavyšuje. Za použití čísel a jmen je účtovaná sazba dle našeho ceníku.