Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Jak objednat

Jak objednat

Nejdříve je třeba si vybrat, o jaký dres či výrobek máte zájem a váš výběr nám sdělit přes e-mail (info@cusspo.com), nebo náš poptávkový formulář. Pokud potřebujeme poradit, můžete nás kontaktovat i telefonicky (+420 517 444 420).
S průběhem objednávky vás provedeme a rádi pomůžeme s výběrem vhodného střihu, velikosti, či materiálu.

Každopádně budeme potřebovat:

Ujasnit si o jaký výrobek/výrobky máte zájem a v jakém počtu. My vám na základě toho vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Dále je třeba si určit design. Toto je možné několika způsoby

  • dodáte nám grafický návrh sami a my jej přeneseme do našich střihů. Zde je třeba brát v úvahu fakt, že některé složitější designy není možné přenést do střihu aniž by nedošlo k menším odchylkám v návaznosti designu v místech kde se nachází šev či zip. Ale nebojte, naši grafici jsou vyškolení odborníci a umí si poradit téměř se vším.
  • pokud nemáte možnost nám dodat grafické podklady sami nevadí. Stačí, když nám popíšete vaši představu a my připravíme grafický návrh za vás. Můžete nám klidně i načrtnout tužkou či pastelkami vaši představu a my ji graficky zpracujeme.
  • můžete si také vybrat s našich designů pro inspiraci. Buďto je použijeme tak jak jsou, nebo je můžeme upravit dle vašeho přání (např: použít jiné kombinace barev atd.)

Grafické podklady je důležité dodat ve vektorových formátech:

  • ideálně .cdr (CotelDraw) nebo .ai (Adobe Illustrator)

Pokud máte loga jen v rastrových formátech jpg, pdf či bmp je důležité, aby rozlišení těchto rastrů nebylo nižší než 300 dpi. Samozřejmě platí, že čím vyšší rozlišení, tím vyšší bude konečná kvalita tisku.

S grafickými podklady je třeba dodat specifikaci konkrétních barev v hodnotách podle vzorníku pantone solid coated (např: Pantone 485 C), popřípadě dle naší látkové barevnice, kterou Vám můžeme zapůjčit. Hodnoty uvedené pouze ve CMYKu nám nestačí, jelikož každá tiskárna má své vlastní nastavení a výsledná barva se může lišit. Z těchto důvodů neručíme za konečný odstín barev. Stejně tak neručíme za barvy určené podle monitoru, jelikož každý monitor zobrazuje barvy jinak.

Pokud se na dresech objevují čísla či jména je třeba určit a dodat konkrétní font (druh písma).

Schválení objednávky

Jakmile máme jasno v designu vytvoříme grafický návrh a zašleme vám jej společně s cenovou nabídkou ke konečnému schválení.

Výroba

Po schválení designu a ceny vystavíme zálohovou fakturu na 50% z celkové ceny zakázky. Po přijetí platby začneme objednávku realizovat. Od data úhrady se také počítá termín dodání, který se liší dle aktuálního objemu zakázek (viz. Nejčastější dotazy).

Dodání zboží

Jakmile je zboží vyrobeno, bude Vám vystavena faktura na zbývajících 50% z ceny zakázky. Po přijetí platby předáme zboží dopravci (což je zpravidla následující den po přijetí platby, jelikož vyzvednutí balíku je třeba objednat 24 hodin předem).